استاندار تهران خبر داد: در ارزیابی های صورت گرفته در چهار فصل متوالی کاهش نرخ بیکاری را در استان تهران شاهد بودیم و برای اولین بار طبق اطلاعات مرکز آمار شاهد تحقق ۱۲۳ درصدی تعهد اشتغال در استان بودیم و در شهرستان ری ۱۴۶ درصد تحقق اشتغال را داشتیم.

به گزارش مرور نیوز، انوشیروان محسنی بندپی در آیین افتتاح طرح های هفته دولت در شهرستان ری اظهار داشت: در شهرستان ری در ابعاد مختلف توسعه ای شاهد شکوفایی هستیم و مجموعه مدیریت اجرایی شهرستان ری مجموعه ای خلاق و نوآور است.

وی افزود: در ارزیابی های صورت گرفته در چهار فصل متوالی کاهش نرخ بیکاری را در استان تهران شاهد بودیم و برای اولین بار طبق اطلاعات مرکز آمار شاهد تحقق ۱۲۳ درصدی تعهد اشتغال در استان بودیم و در شهرستان ری ۱۴۶ درصد تحقق اشتغال را داشتیم.

استاندار تهران عنوان کرد: در ارزیابی عملکرد فرمانداری های استان تهران، فرمانداری ری رتبه نخست را کسب کرد. همدلی و وحدت در بین مسئولین شهرستان یکی از عوامل کسب رتبه برتر این فرمانداری است.

محسنی بندپی سپس گفت: حوزه سرزمینی شهرستان ری وسیع است و نگاه ویژه ای را برای ایمن سازی راه های شهری و روستایی این شهرستان می طلبد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز