مهدی چمران در صحن شورا اظهار داشت: از همه کسانی که جویای سلامتی‌ام بودند سپاسگزارم و امیدوارم بتوانیم در مسیر جدید به موفقیت دست یابیم و در پیشگاه خداوند و مردم رو سفید باشیم.

به گزارش مرور نیوز، مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران امروز در نهمین جلسه از صحن شورای ششم حضور یافت و به شائبه‌های ابتلایش به کرونا و بروز سکته مغزی پایان داد.

چمران در صحن شورا اظهار داشت: از همه کسانی که جویای سلامتی‌ام بودند سپاسگزارم و امیدوارم بتوانیم در مسیر جدید به موفقیت دست یابیم و در پیشگاه خداوند و مردم رو سفید باشیم.

رئیس شورای شهر تهران به ایام محرم اشاره کرد و گفت: هر چه زمان و تاریخ بگذرد به اهمیت عاشورا، محرم و اصحاب سیدالشهدا (ع) پی می‌بریم و این کلام امام به خاطرمان می‌آید که هر چه داریم از محرم و عاشورا است.

چمران افزود: اگر انقلابی به پا خواست و طاغوت را به زیر کشیدیم تا توانستیم قوی‌ترین دشمنان را شکست دهیم به خاطر محرم و عاشورا بود همچنین با سلاح شهادت که برنده‌ترین سلاح است به پیروزی رسیدیم.

وی با اشاره به اینکه تا وقتی محرم و عاشورا زنده است ایمان نیز زنده‌تر خواهد بود گفت: سرلوحه کارمان به گفته امام خمینی (ره) مرام است و مردم شایسته خدمتگزاری هستند و امیدواریم بتوانیم اقدامات خوبی را جهت خدمتگزاری به مردم انجام دهیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز