شهردار تهران در جمع خبرنگاران بیان کرد: می‌توانستم پشت تریبون چیز‌هایی بگویم که افراد خجالت بکشند اما این‌ها درست نیست و شهردار شدن من قانونی است.

به گزارش مرور نیوز، علیرضا زاکانی شهردار تهران در حاشیه جلسه علنی شورای شهر  و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برخی‌ها معتقدند که شهردار شدن بنده غیرقانونی است که باید بگویم اطلاعات این افراد به نوعی ناقص است ما نباید سیاسی برخورد کنیم، امروز من می‌توانستم پشت تریبون چیز‌هایی بگویم که افراد خجالت بکشند؛ این‌ها درست نیست و شهردار شدن من قانونی است.

وی ادامه داد: رسانه‌ها  نقد منصفانه داشته باشند زیرا جوسازی در این مدت زیاد شده و عده‌ای قصدشان بر هم زدن ارامش است.

وی بیان کرد: تلاش ما این أست که بتوانیم با مشارکت مردم امکانی را فراهم کنیم تا ظرفیت استفاده از توانایی‌های اجتماعی و فرهنگی اقزایش پیدا کند و شاهد تغییر و تحول باشیم.

شهردار تهران با اشاره به تغییر و تحول در معاونت‌های شهرداری گفت: ما در حال بررسی هستیم و امیدواریم از تمام ظرفیت‌ها چه از درون و چه از بیرون شهرداری استفاده کنیم.

زاکانی گفت: برای حمل و نقل عمومی تمهیدات جدی در نظر گرفته‌ایم، دو سوم واگن‌های مترو نیاز به اوورهال شدن دارند و ۳۴۶ واگن هم خرابی‌های جزئی دارند که باید به سرعت انجام شود.

وی در پایان تاکید کرد: لازم است بدانید که ما جانمان را فدای مردم می‌کنیم و می‌خواهیم برنامه‌ها جنبه مردم محوری داشته باشد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز