حبیب کاشانی درباره قرار دادن نیوجرسی در برخی از مناطق تهران گفت: این موضوع در خیابان‌ها سبب مستأصل شدن شهروندان شده است و باید با افراد متخلف برخورد شود.

به گزارش مرور نیوز، حبیب کاشانی عضو شورای شهر تهران در صحن امروز شورا درباره عوارض ساخت و ساز در پایتخت گفت: بر اساس بررسی‌های انجام گرفته در مورد بودجه محقق شده شهرداری 50 درصد از درآمد این مجموعه کاهش یافته است که اگر آن را بررسی کنیم نشان می‌دهد افزایش عوارض ساخت و ساز دلیل این مسأله بوده است.

وی با بیان اینکه 65 درصد درآمد شهرداری از محل عوارض ساخت و ساز تأمین می‌شود،‌گفت: شورای پنجم عوارض ساخت و ساز را تا 150 درصد در برخی از مناطق افزایش داد و درخواست پیگیری فوریت‌دار این مسأله بودند.

این عضو شورای شهر تهران گفت: باید این افزایش 150 درصدی متوقف شود تا ساخت و ساز افزایش یابد و درآمد شهرداری هم بیشتر شود.

کاشانی درباره قرار دادن نیوجرسی در برخی از مناطق تهران گفت: این موضوع در خیابان‌ها سبب مستأصل شدن شهروندان شده است و باید با افراد متخلف برخورد شود.

وی درباره ملاقات مردمی شهرداران با شهروندان گفت: این موضوع به دلیل شرایط کرونایی متوقف شده و ان‌شاءالله باید راهکاری جهت رفع این مشکل اتخاذ شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز