ناصر امانی عضو شورای شهر تهران در صحن امروز شورا از واگذاری ملک ۴ هزار متری با امضای دو عضو شورا به نماینده سابق مجلس خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، ناصر امانی عضو شورای شهر تهران در صحن امروز شورا در تذکری اظهار داشت: اخیراً در شهرداری تهران چند مسیر دوچرخه‌سواری به ارزش 18 میلیارد تومان به مناقصه گذاشته شده است و این در حالی بوده که بحث دوچرخه‌سواری در پایتخت یک پروژه شکست خورده است و این سیاست در مدیریت جدید شهری هم ادامه یافته است.

وی گفت: ما برای پروژه‌های مناطق جنوب تهران برای یک‌میلیارد تومان معطل مانده‌ایم و به نظر من هزینه کردن بدون کار کارشناسی بی‌معنی است، لذا از شهردار تهران می‌خواهم نسبت به تغییر سیاست‌های ناکارآمد اقدام کند.

وی ادامه داد: همچنین اخیراً قراردادی به دستم رسیده که نشان می‌دهد شهرداری تهران در منطقه 3 باغی را تحویل گرفته و 20 میلیارد تومان خرج آن کرده ولی هنوز تجهیز نشده است. همچنین یک قرارداد ده سال با یکی از نمایندگان مجلس دوره ششم برای ایجاد فرهنگی هنری بسته شده است.

وی با اشاره به اینکه قرارداد یک ملک 4 هزار متری با امضای دو عضو شورای پیشین صورت گرفته و در اختیار یک نماینده ادوار گذشته مجلس شده است، گفت: از شهردار تهران درخواست رسیدگی و اموال واگذار شده را دارم. متأسفانه بودجه نوسازی مساجد در دوره پیشین از دستورکار خارج شده ولی قراردادهای بدون نیاز منعقد شده است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز