اسماعیل سلیمی به تشکیل جلسه ستاد مدیریت بحران کرونا در شهرداری تهران اشاره کرد و گفت: در این جلسه مقرر شد تا ۲۶ مرکز جدید واکسیناسیون کرونا به شهر تهران اضافه می شود.

به گزارش مرور نیوز، اسماعیل سلیمی به تشکیل جلسه ستاد مدیریت بحران کرونا در شهرداری تهران اشاره کرد و گفت: در این جلسه مقرر شد تا ۲۶ مرکز جدید شامل ۱۰ مرکز سیار، سه مرکز خودرویی و ۱۳ مرکز ثابت ویژه واکسیناسیون کرونا به ظرفیت پایگاه ها و مراکز واکسیناسیون شهرداری تهران اضافه شود.

وی با بیان اینکه این مراکز علاوه بر مراکز قبلی است که از سوی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران برای تزریق واکسن در اختیار ستاد ملی مقابله با کرونا قرار گرفته بود، گفت: امیدواریم با اختصاص این مراکز سرعت واکسیناسیون و میزان انتظار شهروندان برای تزریق واکسن نیز کاهش بیابد.

سلیمی با بیان اینکه تزریق واکسن برای عموم شهروندان در این مراکز انجام خواهد شد، گفت: این ۲۶ مرکز از روز پنج شنبه اول مهرماه فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

به گفته معاون آمادگی، مقابله و پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران ساعت کار این مراکز از ۸ صبح بوده و تا ساعت ۲۰ ادامه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: برآورد ما این است که با افزایش این میزان پایگاه سرعت و ظرفیت تزریق واکسن به میزان ۳۰۰ هزار دوز در شهر تهران افزایش پیدا کند.

سلیمی درباره مجموع پایگاه های واکسیناسیون متعلق به سازمان پیشگیری و مدیریت بحران گفت: شهرداری تهران تاکنون ۴۳ پایگاه را برای انجام واکسیناسیون اختصاص داده بود. از فردا نیز ۲۶ پایگاه جدید به این مراکز افزوده شده و علاوه بر آن ما در ساخت و تجهیز ۹ پایگاه نیز مشارکت داشتیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز