معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از توقیف چهار دستگاه موتورسیکلت سنگین در شهر خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، سرهنگ علی همه‌خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از توقیف چهار دستگاه موتورسیکلت سنگین دیگر در روز گذشته خبر داد و به دارندگان و راکبین موتورسیکلت‌های سنگین بدون ملاک و مجوز هشدار و تذکر داد که به هیچ عنوان در سطح معابر شهر تهران تردد نکنند.

وی گفت: مأموران پلیس راهور به محض رویت این موتورسیکلت‌ها بخاطر امنیت تردد، حفظ جان خود راکبین و دیگر رانندگان و شهروندان ، موتورها را توقیف و به پارکینگ دلالت می‌کنند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور پایتخت با بیان اینکه ‌جمع توقیفی های موتورسنگین از ابتدای سال به ۴۳ دستگاه رسید تصریح کرد: ۴ دستگاه موتورسیکلت سنگین روز گذشته توسط تیم‌های بزرگراهی پلیس راهور تهران بزرگ در بزرگراه‌های مدرس و چمران توقیف شدند.

وی افزود: در ساعت 13:00 موقعیت جنوب به شمال بزرگراه شهید آیت الله مدرس قبل از آفریقا موتورسیکلت هوندا400 سی سی با اجرای طرح مهار توسط همکاران منطقه24 متوقف شد؛ در ساعت 13:30 موقعیت شمال به جنوب بزرگراه شهید آیت الله مدرس قبل از آفریقا نیز موتورسیکلت یاماها 1000 سی سی با اجرای طرح مهار توسط همکاران منطقه24 متوقف و راهی پارکینگ شد.

وی افزود: سومین موتور هم موتورسیکلت هوندا 1300 سی سی بود که در ساعت 14:00 موقعیت شمال به جنوب مدرس نرسیده به افریقا با اجرای طرح مهار توسط همکاران منطقه24 متوقف شد.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: چهارمین موتورسیکلت سنگین نیز در ساعت 14:47 موقعیت چمران به غرب بعد از نمایشگاه (منطقه 23) با اجرای طرح مهار توسط همکاران منطقه23 متوقف شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز