سردار اشتری گفت: هوشمند سازی را یک اصل برای نیروی انتظامی می‌دانیم و باید برای ارائه خدمات سریع‌تر بین دستگاه‌ها ارتباط داشته باشیم.

به گزارش مرور نیوز، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه مراسم افتتاحیه طرح‌های هوشمندسازی پلیس که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، اظهار داشت: نیروی انتظامی با توجه به تنوع ماموریت، گستردگی و ضرورت ارائه خدمات باید به سمت هوشمندسازی گام بردارد.

فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: بخشی از کار‌هایی که در حوزه هوشمندسازی پلیس صورت گرفته و مورد بهره برداری قرار گرفته را در این مراسم خدمت مردم گزارش خواهیم داد.

سردار اشتری تاکید کرد: هوشمند سازی را یک اصل برای نیروی انتظامی می‌دانیم و باید برای ارائه خدمات سریع‌تر بین دستگاه‌ها ارتباط داشته باشیم.

وی افزود: حضرت آقا تاکید کردند که نیروی انتظامی علاوه بر اینکه یک نیروی نظامی و جزو نیرو‌های مسلح است، یک سازمان خدماتی و خدمت رسان به مردم می باشد، لذا باید کاری کنیم که مردم این خدمت‌هایی را که انجام می‌دهیم، حس کنند.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه داده‌های ناجا داده‌های خوبی است و باید بتوانیم حاکمیت و تحلیل خوبی از این داده‌ها داشته باشیم، خاطرنشان کرد: امروز باید با اشراف اطلاعاتی بر این داده‌ها در ماموریت‌های ناجا از آنها استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه ناجا از سال‌های گذشته گام‌های خوبی در حوزه هوشمندسازی خدمات برداشته است، گفت: نیروی انتظامی در ارائه خدمات هوشمند پیشتاز است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز