عضو شورای شهر در جلسه امروز بیان کرد: لازم است شاخص ها و معیار های انتخاب معاونین و شهرداران مناطق و مدیران ارشد و سازمان ها و شرکت ها به افکار عمومی اطلاع داده شود.

به گزارش مرور نیوز، جعفر شربیانی عضو شورای شهر تهران در جلسه امروز شورای شهر درباره انتصابات در شهرداری تهران اظهار داشت: لازم است شاخص ها و معیار های انتخاب معاونین و شهرداران مناطق و مدیران ارشد و سازمان ها و شرکت ها به افکار عمومی اطلاع داده شود.

وی با اشاره به لزوم اعلام اسامی و رزومه مشخصات تیم و کانون ارزیابی به افکار عمومی گفت: همچنین ضرورت دارد روش‌ها و کانال های ارسال رزومه به افکار عمومی اطلاع داده شود.همچنین چه تعداد رزومه در اختیار شهردار تهران قرار گرفته و روش اولویت بندی آن ارائه شود.

 وی افزود: برای تنویر افکار عمومی و اطلاع همکاران شورا و براساس تعهد به قانون و استناد به آن چیزی که شهردار تهران چندی قبل در خصوص انتصابات اعلام کرده و گفتند که انتصابات نسبتی با شورای شهر تهران ندارد دقیقا با تایید و ابرام آن نظریه در همان قانون آمده است که وظیفه نظارت بر حسن اداره امور شهر بر عهده شورا است.

شربیانی در ادامه گفت: بنده و همکارانم بزودی طرحی را برای الزام شهرداری به پاسخ‌گویی در برابر تذکرات اعضا خواهیم پرداخت و تا آن روز این روند اصولی و آرام مطالبه گری را ادامه خواهم داد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز