مهدی چمران گفت: البته گیر اصلی در این زمینه مانده بود که خوشبختانه به سرانجام رسید و روز گذشته 110 دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان حمل و نقل عمومی افزوده شد.

به گزارش مرور نیوز، مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در حاشیه صحن امروز شورای شهر در جمع خبرنگاران درباره نوسازی ناوگان اتوبوسرانی اظهار داشت: مقدمات نوسازی اتوبوس‌ها در دوره سیدمناف هاشمی معاون سابق حمل و نقل و ترافیک انجام گرفت و ما از برنامه‌های انجام شده در این راستا هم تشکر داریم.

وی افزود: البته گیر اصلی در این زمینه مانده بود که خوشبختانه به سرانجام رسید و روز گذشته 110 دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان حمل و نقل عمومی افزوده شد.

رئیس شورای شهر تهران خاطرنشان کرد:‌در مرحله دوم نوسازی اتوبوس‌های پایتخت بیش از 65 اتوبوس دیگر هم تأمین منابع ان انجام شده و به ناوگان حمل و نقل اضافه خواهد شد.

چمران با اشاره به اینکه تحرکات لازم باری توسعه و گسترش حمل و نقل عمومی در تهران ایجاد شده است گفت:‌ خرید اتوبوس از طریق تهاتر با نفت در دولت جدید برنامه‌ریزی شده و ان‌شاءالله اتوبوس‌هایی نیز از این طریق برای پایتخت تأمین می‌شود و 2 هزار اتوبوس قرار است در تهران بازسازی شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز