شهردار منطقه۱۳ تهران گفت: بوستان‌ جنگلی سرخه حصار که به دلیل شیوع کرونا تعطیل شده بود، با توجه به اعلام وضعیت زرد کرونا در تهران از صبح امروز به روی شهروندان بازگشایی شد.

به گزارش مرور نیوز، محمدهادی علی‌احمدی درباره بوستان جنگلی سرخه حصار گفت: بوستان جنگلی سرخه حصار از صبح امروز آماده پذیرایی از شهروندان شده است؛ اما همچنان در ورودی پارک دستورالعمل های مراقبتی و بهداشتی نصب شده است تا مردم مراعات مسائل بهداشتی را داشته باشند.

وی  تأکید کرد: طبق مصوبه ستاد ملی کرونا اجرای پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی ابلاغ شده از سوی وزارت بهداشت از جمله ضد عفونی سرویس‌های بهداشتی - آبخوری‌ها، وسایل بازی و بدنسازی، نماز خانه‌ها و کلیه اماکن عمومی و المان‌ها و مبلمان موجود در بوستان‌ها و رعایت فاصله اجتماعی رعایت می شود.

شهردار منطقه۱۳ تهران با بیان اینکه مجموعه شهرداری در شرایط محدودیت های کرونایی ، از این فرصت برای شناسایی و رفع نواقص بوستان جنگلی سرخه حصار بهره برد یادآور شد: ساخت و افزایش ظرفیت پارکینگ ها، کاشت و توسعه درختان ، احداث و نوسازی مبلمان پارکی ، آسفالت معابر از جمله اقدامات صورت گرفته است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز