فرمانده‌کل انتظامی تحول ساختاری در ناجا را در جهت توسعه امنیت و خدمات بیش‌تر دانست و گفت: سرعت رشد و حرکت انتظامی را شتابان می‌کنیم.

به گزارش مرور نیوز، سردار حسین اشتری فرمانده کل انتظامی در این آیین رونمایی با بیان اینکه تصویب طرح جامع ساختار و سازمان فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران یک رخداد مهم در تاریخ انتظامی کشور است، خاطر نشان کرد: طرح جامع ساختار و سازمان فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران نقطه عطفی برای انتظامی کشور و بیانگر توسعه امنیت و خدمات دهی به مردم است.

فرمانده کل انتظامی تصریح کرد: به برکت تصویب این طرح توسط فرمانده معظم کل قوا  و ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح، مسیر رشد و حرکت انتظامی را شتابان خواهیم کرد و قطعا شاهد تحول در امنیت و خدمات رسانی به مردم خواهیم بود.

سردار اشتری بیان کرد: این رویداد تحولی و ارتقاء ساختاری گامی به سوی حرفه ای تر شدن، هوشمندی، چابک سازی پلیس، تربیت افسران حرفه ای و دانش پایه، توسعه دیپلماسی پلیسی و ... به منظور تقویت بیش از پیش نظم و امنیت در جامعه و توسعه خدمت به مردم است.

یادآور می شود؛ بر مبنای این طرح، پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ناجا به دو مجموعه سازمان اطلاعات و پلیس امنیت عمومی تبدیل شده و دانشگاه علوم انتظامی امیـن به دو دانشگاه جــامع تحصیلات تکمیلی و دانشگاه تـربیت افسری و تربیت پلیس و همچنین معاونت علوم، تحقیقات و فناوری و دفتر همکاری های مردمی و پلیس افتخاری ایجاد می شود، همچنین در این طرح تبدیل معاونت اجتماعی ناجا به معاونت فرهنگی و اجتماعی و ارتقاء محل سازمانی فرماندهی انتظامی استان البرز و غرب تهران و ارتقاء سازمانی برخی رده های دیگر دیده شده است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز