استاندار تهران با تاکید بر لزوم پشتیبانی جدی از محیط بانان خود همیار افتخاری محیط زیست شد.

به گزارش مرور نیوز، محسن منصوری با حضور در پاسگاه سرمحیط بانی انزها پناهگاه حیات وحش کاوده شهرستان فیروزکوه با محیط بانان دیدار و گفتگو کرد و در جریان وضعیت محیط بانان قرار گرفت.

منصوری در این دیدار گفت: پشتیبانی جدی و همه جانبه از محیط بانان و توجه به صیانت از مناطق طبیعی و تحت مدیریت محیط زیست استان تهران و اقدامات لازم برای افزایش ضریب حفاظتی این مناطق ضروری است.

وی ادامه داد: در زمینه آلودگی هوای تهران جلسات متعدد کارشناسی و فنی در استانداری تهران برگزار شده و با جدیت پیگر موضوعات آلودگی هوا هستیم.

استاندار تهران تاکید کرد: نشست هایی با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر کشور در زمینه آلودگی هوا برگزار شده و چندین بار موضوعات آلودگی هوا از سوی رئیس جمهور به طور حضوری پیگیری شده و تلاش بر این است تا سایر دستگاه‌های مرتبط به ویژه در موضوع آلودگی هوا همراه محیط زیست باشند.

منصوری حضور خود در بین قشر مجاهد و تلاشگر محیط بان را شبی پرخاطره و به یادماندنی برشمرد و افزود: حسن خلق، وسعت دل و کرامت محیط بانان شریف، نشات گرفته از روح متعالی طبیعت و محیط زیست است.

بر اساس گزارش روابط عمومی استانداری تهران، در این بازدید کارت همیار افتخاری محیط زیست و لباس محیط بانی به استاندار تهران اهدا شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز