طبق اعلام سرپرست انتظامی بروجرد فردی در پوشش منتسب به امام زمان (عج) از یک باب منزل مسکونی ۴۰۰گرم طلا وجواهرات از شاکیان کلاهبرداری کرده است.

به گزارش مرور نیوز، سرپرست انتظامی بروجرد با اعلام این خبر، اظهارداشت: درپی مراجعه دوتن ازشهروندان به کلانتری ۱۱ این شهرستان مبنی براینکه یک نفرباروش‌های متقلبانه مقادیری طلا وجواهرات ازآنهاکلاهبرداری کرده است، موضوع به صورت ویژه دردستورکارپلیس قرارگرفت.

سرهنگ نصرت الله گراوند گفت: ماموران بابرنامه ریزی وهماهنگی قضایی، ضمن شناسایی فردمتخلف وی رادرعملیاتی ضربتی در مخفیگاهش دستگیرو به مقر دلالت دادند.

سرپرست انتظامی بروجرد،خاطرنشان کرد: با انجام تحقیقات پلیسی و با توجه به شواهد و قراین فردکلاهبردار به بزه انتسابی معترف و اعلام داشت که باترفندهای متقلبانه وعنوان جعلی، در پوشش منتسب به امام زمان (عج) یک باب منزل مسکونی و۴۰۰گرم طلا وجواهرات از شاکیان کلاهبرداری کرده است.

سرهنگ گراوند درپایان با بیان این که متهم تحویل مراجع قضایی شده است، به شهروندان توصیه کرد کلاهبرداران حرفه‌ای معمولا با پیشنهادهای اغفال کننده و جلب اعتماد افراد، سوژه های خود را انتخاب می کنند و بر شهروندان لازم است که ضمن اعتماد نکردن به این گونه افراد از ارایه هرگونه اطلاعات شخصی به آنان خودداری وهرگونه موارد مشکوک را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز