مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از تمدید مهلت ثبت‌نام نقل و انتقال و مهمانی دانشجویان این دانشگاه در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱ ـ ۱۴۰۰ تا روز جمعه ۳ دی ماه خبر داد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی،دکتر مهران صلواتی ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: ثبت‌نام نقل و انتقال و مهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱ـ ۱۴۰۰ که از روز دوشنبه ۱۵ آذرماه آغاز شده است، تا روز جمعه ۳ دی ماه ادامه دارد.

وی با تأکید بر اینکه تمامی مراحل فرآیند رسیدگی به درخواست های نقل و انتقال و مهمانی از طریق سامانه منادا قابل پیگیری است، گفت: متقاضیان باید برای ثبت نام به سامانه منادا به نشانی www.monada.iau.ir مراجعه کرده و از مراجعه حضوری به سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی خودداری کنند.

مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه سامانه پیامکی منادا به منظور اطلاع‌رسانی بموقع به متقاضیان راه‌اندازی شده است، اظهار داشت: متقاضیان نقل و انتقال دانشجویی پس از ثبت درخواست خود، از طریق پیامک از تمامی مراحل نقل و انتقالات خود در سامانه منادا مطلع می‌شوند.

پیش از این امروز سه‌شنبه 30 آذرماه از سوی دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان آخرین مهلت ثبت نام برای انتقال و مهمانی دانشجویان اعلام شده بود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز