رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: ترافیک در آزادراه قزوین- کرج –تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک و محدوده وردآورد سنگین است.

به گزارش مرور نیوز، سرهنگ احمد شیرانی رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: تردد روان در محور‌های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) برقرار است و محور‌های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

به گفته رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا، محور‌های شریانی زهکلوت - ایرانشهر، پارسیان - عسلویه، دلگان – رودبار، شهداد - نهبندان و خرم آباد – پلدختر مسدود هستند.

سرهنگ شیرانی گفت: محور بندرخمیر - بندرلنگه تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین بندرخمیر - دژگان - بندرلنگه انجام می‌شود.

طبق گفته رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا، ترافیک در آزادراه قزوین- کرج –تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک و محدوده وردآورد سنگین و در محور شهریار – تهران محدوده‌های شهرقدس و زرنان نیمه سنگین است.

سرهنگ شیرانی گفت: در استان بوشهر محور کنگان فرعی چاه مبارک-بنود حاله، محور‌های فنوجیه رمشک، بزمان، دلگان به زهکلوت، دلگان به ایرانشهر، دلگان به هودیان و جلگه به چاهسار و مکسان مسدود هستند.

 سرهنگ مجید رنجبر گفت: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از جنت‌آباد، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از شقایق، بزرگراه هاشمی رفسنجانی درمسیر غرب به شرق از شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از رحمانی، آزادی در مسیرغرب به شرق از استاد معین و مسیر جنوب به شمال نواب از شهید چراغی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

به گفته رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از کامرانیه، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گل‌ها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از آزادگان دارای بار ترافیکی صبحگاهی هستند.

سرهنگ رنجبر گفت: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از صدف، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از نیروی زمینی، بزرگراه یادگار امام (ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست، دارای ترافیک هستند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز