بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، طی پنج روز آینده آسمان استان تهران، ابری و نیمه‌ابری همراه با وزش باد شدید و غبارمحلی پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش مرور نیوز، بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، امروز(۱۴دی‌ماه) وضعیت جوی استان تهران، آسمانی صاف تا قسمتی ابری دربعضی ساعات همراه با وزش باد و در مناطق پرتردد شهری گاهی همراه با غبار محلی رقیق است که از اواخر وقت با بروز ناپایداری جوی افزایش ابرناکی پیش‌بینی می‌شود.

 طی روز چهارشنبه(۱۵دی‌ماه) در نیمه شمالی استان گاهی بارش پراکنده در بخش‌های شمالی استان با بارش باران و برف و در ارتفاعات همراه با مه و کولاک برف پی‌ بینی می شود. طی این مدت در پاره ای نقاط  به‌ویژه  بخش‌های جنوبی و غربی استان گاهی وزش باد شدید مورد انتظار است.

 از روز پنج شنبه (۱۶دی‌ماه) تا شنبه (۱۸دی‌ماه) با استقرار جوی پایدار، وضعیت جوی استان آسمانی صاف تا قسمتی ابری و در مناطق پرتردد شهری همراه با غبار محلی و به‌تدریج انباشت آلاینده‌ها پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، فیروزکوه با دمای ۹- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده‌ است.

آسمان تهران نیز فردا (۱۵دی ماه) نیمه ابری همراه با وزش‌ باد و گاهی ابری و همراه با وزش باد شدید و بارش‌های پراکنده با بیشترین و کمترین دمای ۸ و ۱ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

آسمان پایتخت پس فردا (۱۶دی ماه) صاف و به‌تدریج همراه با غبار محلی پیش‌بینی می‌شود  و دمای هوا در گرم‌ترین و سردترین زمان به ۹ و۳ درجه سانتیگراد می‌رسد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز