رئیس شورای شهر تهران با اشاره به شروع به کار قرارگاه اجتماعی شهرداری تهران به منظور ساماندهی وضعیت معتادان متجاهر گفت: پیشنهاد کردم مناطق بازپروری معتادان را در داخل شهر و محیط مسکونی قرار ندهند.

به گزارش مرور نیوز، مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در پایان جلسه امروز شورای شهر در جمع خبرنگاران با اشاره به معضلات منطقه 15 و آسیب های اجتماعی گفت: باید تصمیمات جدی تری برای این منطقه اتخاذ شود تا مشکلات مردم حل شود.

رئیس شورای شهر تهران درباره اینکه معتادان متجاهری که از این منطقه جمع شوند به کجا منتقل خواهند شد، ابراز داشـت:  از دیروز با همکاری پلیس، استانداری و دادستانی در قرارگاه اجتماعی جمع آوری و بازپروری معتادان متجاهر آغاز شد.

چمران با اشاره به اینکه طبق هماهنگی ها شهرداری تهران 5 هزار نفر را در مدت 6 ماه بازپروری خواهد کرد  افزود:  با آموزش این افراد به اشتغال زایی آنها هم کمک می کند.

وی ادامه داد: من پیشنهاد کردم  مناطق بازپروری معتادان را در داخل شهر و محیط مسکونی قرار ندهند تا برای زندگی مردم مشکلی ایجاد نکنند.

چمران با تاکید بر اینکه عموم مشکلات این منطقه مربوط به آسیب های اجتماعی است و تکمیل بزگراه شهید رستگار مقدم هم دسترسی های مردم را راحت تر می کند، اظهار داشت:لایحه تعیین نرخ بلیت  موزه های شهرداری که هفته پیش یک فوریتش تصویب شد، امروز به صحن آمد و با اصلاحاتی به تصویب رسید.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز