رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی از ترافیک پرحجم در چهار محور خبر داد و اعلام کرد که در دیگر جاده‌های کشور تردد به طور روان در حال انجام است.

به گزارش مرور نیوز، سرهنگ احمد شیرانی درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور گفت: گزارش‌های دریافتی حاکی از آن است که از عصر روزگذشته به مرور موج بارشی که تعدادی از استان های کشور را در بر گرفته بود از کشور خارج شده و از این رو در حال حاضر هیچ پدیده جوی در جاده ها گزارش نشده و جوی آرام بر تمامی محورهای مواصلاتی حاکم است.

وی درباره وضعیت ترافیکی جاده های کشور نیز اظهارکرد: گزارش ها حاکی از ترافیک پرحجم و در مقاطعی نیمه سنگین در محدوده آب اسک محور هراز است. همچنین در  محدوده پایانه شهید کلانتری آزادراه کرج - قزوین و حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس در آزادراه قزوین – کرج نیز ترافیک پرحجم و در مقاطعی نیمه سنگین است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی با بیان اینکه ترافیک در برخی از مقاطع محور شهریار – تهران نیز نیمه سنگین است، گفت: در دیگر جاده‌های کشور تردد به آرامی و  بدون هیچگونه مشکل و گره ترافیکی در حال انجام است.

وی درباره محورهای مسدود نیز گفت: محورهای مسدود شریانی شامل دو محور دهگلان - حسین آباد و ریگان – ایرانشهر است. همچنین محورهای گنجنامه - تویسرکان، سروآباد - پاوه، سی سخت - پادنا، پونل - خلخال، وازک - بلده، هشتگرد - طالقان و لاسم - ارجمند نیز به دلیل شرایط فصلی دارای انسداد فصلی هستند.

شیرانی با اعلام شماره تلفن ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست که قبل از ورود به جاده با این شماره تماس گرفته و با اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی، برنامه‌ریزی و مسیر مناسب برای سفر خود اتخاذ کنند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز