بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، برای روزهای آتی وزش باد و بارش باران در این استان و کاهش قابل ملاحظه دما پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش مرور نیوز، بر اساس بررسی داده‌ه و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی ، وضعیت جوی استان تهران از امروز تا ظهر دوشنبه (۲۱ تا ۲۳ اسفندماه) نیمه ابری، گاهی ابری همراه با وزش باد و در پاره‌ای نقاط به‌ویژه در ارتفاعات گاهی با بارش پراکنده با احتمال رعد و برق، در بعضی مناطق به‌ئویژه در جنوب غربی و شمال شرقی استان گاهی همراه با وزش باد نسبتا شدید تا شدید و در نواحی جنوبی در بعضی ساعت‌ها کاهش ابر و آسمانی کمی ابری پیش‌بینی می‌شود.

از عصر دوشنبه تا اواخر وقت چهارشنبه (۲۳ تا ۲۵ اسفندماه) با نفوذ سامانه بارشی ، آسمانی ابری در بعضی ساعت‌ها بارش باران  گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید و در ارتفاعات مه و بارش برف و باران مورد انتظار است.

همچنین از بعد از ظهر چهارشنبه تا پایان هفته کاهش قابل ملاحظه دما در سطح استان و یخبندان شبانه سطح زمین در دامنه‌ها و ارتفاعات پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه آبعلی با کمینه دمای ۱ درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران نیز فردا (۲۲ اسفندماه) قسمتی ابری، گاهی وزش باد و در بعداز ظهر نیمه‌ابری با بیشترین و کمترین دمای ۲۰ و ۱۲ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

آسمان پایتخت پس فردا (۲۳ اسفندماه) نیمه‌ابری، از بعداز ظهر ابری و وزش باد و به‌تدریج بارش باران خواهد بود و دمای هوا در گرم‌ترین و سردترین زمان به ۱۹  و ۹ درجه سانتیگراد می‌رسد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز