معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ وضعیت ترافیکی در پنجشنبه آخر سال را تشریح کرد.

به گزارش مرور نیوز، سرهنگ محمد رازقی معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ با تشریح وضعیت ترافیکی در پنجشنبه آخر سال گفت: در خصوص وضعیت ترافیکی اطراف بهشت زهرا (س) در روز پنجشنبه ساعت ۱۰:۳۰ در مسیر شمال به جنوب آزادراه خلیج فارس از محدوده پل شهید کاظمی تا ورودی به علامه عسگری در ادامه تا عوارضی شاهد ترافیک نیمه سنگینی هستیم که بخشی به دلیل ورود به محدوده بهشت زهرا (س) و بخشی به دلیل مسافرت‌های بین شهری است.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ خاطرنشان کرد: در شمال به جنوب بزرگراه صالح‌آباد از بعد از پل آزادگان تا محدوده پل شهید آوینی هم همین وضعیت وجود دارد و در ادامه وضعیت بهتر می‌شود و تراکم بار ترافیک را به درب اصلی بهشت زهرا (س) شاهد هستیم.

وی تصریح کرد: از محدوده بزرگراه شهید آوینی در مسیر شمال به جنوب وضعیت ترافیکی فعلاً عادی است و پیش‌بینی می‌شود که همین وضعیت در هر سه محور تا انتهای روز جاری ادامه داشته باشد.

رازقی خاطرنشان کرد: برای فردا پیش‌بینی می‌شود که با توجه به اینکه احتمال مراجعه زیاد باشد، از ابتدای صبح شاهد بار ترافیکی سنگینی باشیم؛ لذا توصیه اول به شهروندان این است برنامه‌ریزی و مدیریت‌های لازم را داشته باشند تا در ساعات خلوت بتوانند مراجعه کنند و توصیه دوم در خصوص وسایل نقلیه سنگین و کامیون‌ها است که در این محدوده به‌طور کل ممنوع است و امکان تردد وجود ندارد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز