رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به نقش مبارزه قاطع با سرقت در افزایش امنیت عمومی جامعه گفت: پلیس آگاهی ضمن افزایش ۸ درصدی کشفیات مجموع سرقت‌ها نسبت به مدت مشابه سال قبل، توانسته است کشف سرقت‌های خرد را نیز به میزان ۱۴ درصد ارتقا بخشد.

به گزارش مرور نیوز، سردار محمد قنبری رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ظهر امروز خبر داد: پلیس آگاهی در طرح نوروزی سال ۱۴۰۱ موفق شد با برنامه‌ریزی مناسب، اجرای طرح‌های هدفمند عملیاتی و به کارگیری بیش از ۹۰۰ کارآگاه خبره کشف جرم، کشفیات جرایم حوزه مأموریتی به ویژه سرقت‌ها را افزایش دهد.

وی با اشاره به نقش مبارزه قاطع با سرقت در افزایش امنیت عمومی جامعه گفت: پلیس آگاهی ضمن افزایش ۸ درصدی کشفیات مجموع سرقت‌ها نسبت به مدت مشابه سال قبل، توانسته است کشف سرقت‌های خرد را نیز به میزان ۱۴ درصد ارتقا بخشد.

این مقام انتظامی ادامه داد: از آنجایی که مبارزه با جرایم خشن همواره در اولویت اقدامات عملیاتی قرار دارد، کارآگاهان پر تلاش پلیس آگاهی در این زمینه هم موفق شدند کشفیات خود را در حوزه قاپ زنی به میزان ۲۳ درصد و در حوزه جرایم جنایی، ۱۷ درصد افزایش دهند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در پایان با تاکید بر جدیت و قاطعیت پلیس در برخورد با مجرمان، خاطرنشان کرد: اجرای طرح‌های عملیاتی با هدف ارتقای امنیت در سال جاری نیز همچنان در برنامه‌های مأموریتی این پلیس قرار دارد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز