رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری 3 نفر از اعضای باند سارقان مسلح منزل خبرداد و گفت: هویت 2 سارق متواری شده شناسایی و تلاش برای دستگیری آن ها ادامه دارد.

به گزارش مرور نیوز، سرهنگ جلیل موقوفه ای رئیس پلیس پیشگیری پایتخت ظهر امروز با توجه به اعلام حضور سارقان در محله میرداماد گفت: عوامل تیم عملیاتی ضربت سرکلانتری سوم سریعا جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند و با حضور ماموران در محل اعلامی، سارقان به سمت آنان تیراندازی و با خودروی 207 از محل متواری شدند.

وی افزود : در تعقیب و گریز صورت گرفته هر 4 لاستیک خودرو مورد اصابت گلوله ماموران قرار گرفته و ماموران موفق شدند 3 نفر از اعضای باند از جمله یک زن و کودک را دستگیر کنند.

سرهنگ موقوفه ای با اشاره به اینکه 2 نفر از اعضای دیگر این باند که هویت آن ها شناسایی شده است از محل متواری می شوند، عنوان داشت: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد که اعضای این باند برای پوشش سرقت های خود با به همراه داشتن زن و کودک در قالب یک خانواده اقدام به سرقت می کردند.

وی با اشاره به اینکه سارقان برای انجام این سرقت از پلاک های سرقتی استفاده کرده بودند، افزود: پس از متوقف شدن خودرو یکی از اعضای این باند اقدام به تیراندازی به سمت ماموران کرده که در این حادثه یکی از ماموران از ناحیه شکم مورد اصابت گلوله قرار گرفته و به بیمارستان انتقال گردید.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت بیان داشت: ماموران حاضر در این عملیات تلاش کردند که در حین انجام ماموریت هیچگونه خسارت مالی و جانی به شهروندان وارد نشود که همین امر مورد رضایت و تقدیر شهروندان و اهالی محل در هنگام دستگیری سارقان قرار گرفت.

سرهنگ موقوفه ای با بیان اینکه  در تحقیقات اولیه مشخص شد سارقان که باند حرفه ای سرقت منزل می باشند و در پوشش خانواده اقدام به سرقت می کنند، افزود: هویت متهمان متواری شده شناسایی و تلاش برای دستگیری آن ها ادامه دارد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز