رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ در توصیه ای به دانش آموزان گفت: قبل از گذر از عرض خیابان، در کنار جدول بایستید و با دقت به هر دو طرف نگاه کنید و حتماً از پلیس حاضر در محل و یا پلیس مدرسه و بزرگترهایی که می‌شناسید، کمک بگیرید.

به گزارش مرور نیوز، سرهنگ علی اصغر شریفی رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ صبح امروز گفت: با رصدی که همکاران بنده در مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت ترافیکی معابر پایتخت انجام دادند، ترددها در سطح معابر در حال شکل گیری و افزایش است و خوشبختانه مشکل و مورد خاصی وجود ندارد و بار ترافیکی روان و آرامی در اکثر محورها را در این روز شاهد بودیم.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ افزود: بار ترافیکی در مسیر غرب به شرق بزرگراه همت از کبیری تامه تا اشرفی، غرب به شرق بزرگراه حکیم از شقایق تا شیخ بهایی، است‌.

سرهنگ شریفی گفت: ترافیک در بزرگراه شیخ فضل الله از جناح تا شوریده، جناح در مسیر غرب به شرق از شیخ تا گمنام و غرب به شرق نیایش از سردار جنگل تا پل فرهنگ، یادگار جنوب به شمال تا ایوانک آزاد راه از پل شرقی تا باکری است.

وی اضافه کرد: بار ترافیکی زین الدین تا صدف، شرق به غرب بابایی تا پل نیروی زمینی، جنوب به شمال بزرگراه امام علی (ع) از گلشن دوست تا زین الدین، بزرگراه چمران تا پارک گفتگو، جنوب به شمال نواب از قبل از نهم دی تا داخل تونل، زین الدین شرق به غرب از امام علی (ع) تا حقانی و خیابان آزادی از بعد از استاد معین تا بهبودی است.

وی بیان داشت: در بزرگراه صدر مشکل و ترافیک خاصی نداریم.

رئیس مرکز اطلاع رانی پلیس راهور تهران بزرگ توصیه‌های پلیس راهوری نیز به دانش آموزان داشت: والدین به دانش آموزان خود آموزش دهند.

وی ادامه داد: هنگام خروج از مدرسه عجله نکنید و برای عبور از عرض خیابان، محل‌های مجاز مانند پل هوایی، گذرگاه‌های خط‌کشی‌شده و محل‌هایی که تابلو و چراغ عابر پیاده دارد را انتخاب کنید؛ همچنین هنگام رفت و آمد، به تابلوها و علائم راهنمایی توجه کنید.

شریفی بیان کرد: قبل از گذر از عرض خیابان، در کنار جدول بایستید و با دقت به هر دو طرف نگاه کنید و حتماً از پلیس حاضر در محل و یا پلیس مدرسه و بزرگترهایی که می‌شناسید، کمک بگیرید.

وی در پایان گفت: از دویدن و ورود ناگهانی به معابر و خیابان‌ها جدا پرهیز نمائید. هنگام دیدن والدین خود از دویدن به سمت آنها در معابر و خیابان‌ها جدا خودداری نمائید. بگذارید تا ایشان به سمت شما بیایند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز