نائب رئیس شورای شهر تهران با اشاره به بهبودی مهدی چمران از ترخیص وی و حضور در صحن شورا خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، صبح امروز پرویز سروری نائب رئیس شورای شهر تهران در سخنرانی پیش از دستور خود در جلسه امروز شورای شهر تهران با بیان اینکه امروز یا فردا مهدی چمران رئیس شورای شهر از بیمارستان مرخص می شود ، ابراز امیدواری کرد که هر چه زودتر شاهد حضور وی در صحن شورا باشیم.

سروری با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) در شروع تولید انقلاب اسلامی یکی از اولین اقداماتش تاسیس حساب 100 و بنیاد مسکن بود ، ابراز داشت: این مساله که نشان می دهد که ایشان برای مسکن دغدغه مند بود، همینطور که  آیت الله خامنه ای رهبر به موضوع مسکن مردم تاکید کرده اند.

وی با بیان اینکه یکی از مهمترین وعده های انتخاباتی رئیس جمهور موضوع 4 میلیون مسکن بوده و شهرداری تهران هم برای احیای بافت فرسوده و تعامل با وزارت مسکن اعلام آمادگی کرده است، گفت: همه ما در رفع مهمترین مساله زندگی مردم  متمرکز شویم و اقدامات اساسی را بر رفع مشکلات آن داشته باشیم.

نائب رئیس شورای شهر تهران افزود: گزارش هایی درباره نارضایتی مردم از معاینه فنی رسیده که درخواست می کنم مسئولان برای رفع نگرانی اقدام کنند، چون صف های طولانی زیبنده چهره شهر در روزهای ماه مبارک رمضان نیست.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز