عضو شورای شهر نسبت به بخشنامه شهرداری تهران در خصوص دستیاران گفت: بخشنامه ای که اخیرا صادر شده به گونه ای در جهت تضعیف این افراد صادر شده است.

به گزارش مرور نیوز، میثم مظفر عضو شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز در جریان پنجاه و هشتمین جلسه علنی شورا در تذکری گفت: اخیرا بخشنامه ای توسط معاونت برنامه ریزی شهرداری تهران در زمینه دستیاران صادر شده است. این در حالی است که در سال گذشته و در دوره قبل اتفاقات خوبی افتاده و از طریق آزمونی که شهرداری به سازمان سنجش واگذار کرده برای جذب نخبگان در شهرداری تهران اقدام شده است.

وی افزود: ۲۵۰۰ نفر در این آزمون تخصصی شرکت کردند که از میان آن ها ۷۰۰ نفر در مرحله اول انتخاب شدند و در کانون ارزیابی مدیران مورد ارزیابی قرار گرفتند.

وی ادامه داد: این افراد در ادارات تخصصی، شرکت ها، مناطق و سازمان های شهرداری تهران مورد سنجش قرار گرفتند و در نهایت ۲۴۵ نفر جذب شدند. افرادی که همگی از بچه های ممتاز، نخبه و نفرات برتر کنکور در دوره های مختلف بوده اند.

وی تأکید کرد: بخشنامه ای که اخیرا صادر شده به گونه ای در جهت تضعیف این افراد است و در آن عنوان شده از میان این افراد کسانی که تاکنون در مناطق بودند ملزم هستند به نواحی بروند در حالی که کار نواحی متناسب با توان تخصصی این افراد نیست. باید کار ویژه تر و تخصصی تری از این افراد طلب شود. این افراد سابقه کار کمی دارند اما ممتاز هستند و می توان از توان آن ها بهره بسیار خوبی گرفت.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز