وزیر آموزش و پرورش گفت: مدارس دولتی تابع مقررات دولت هستند و در خصوص مدارس غیر دولتی نیز اگر رعایت لازم صورت نگیرد به شورای نظارت می آیند.

به گزارش مرور نیوز، امروز ظهر یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه همکاری با دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری و اقتصادی با اشاره به اینکه تعداد زیادی از مناطق آزاد محرومیت مضاعف دارند تصریح کرد: 34 هزار نفر در آزمون استخدامی پذیرفته می شوند و وارد چرخه فعالیت خواهند شد و  25 هزار فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان داریم.

وی ادامه داد: مدارس دولتی تابع مقررات دولت هستند و در خصوص مدارس غیر دولتی نیز اگر رعایت لازم صورت نگیرد به شورای نظارت می آیند.

وزیر آموزش و پرورش درباره فعالیت مدارس بیان داشت: مدارس با قدرت و قوت به صورت حضوری فعالیت می‌کنند؛ چرا که اکنون از هر بُعدی چه آموزشی و فرهنگی و...دانش‌آموزان خسارت دیده‌اند.

نوری خاطرنشان کرد: بودجه و اعتباری برای کلاس‌های جبرانی تابستان در نظر گرفته شده تا به تناسب برای دانش‌آموزان جامانده از تحصیل استفاده شود.

وی درباره رتبه بندی معلمان گفت:‌ با جلسات بسیار زیاد کارشناسی نسخه اولیه آیین‌نامه رتبه‌بندی به دولت ارسال شده است و  براساس شرایط کمی و کیفی روی آن نظر داده می شود.

وزیر آموزش و پرورش اضافه کرد: مشکلی برای فعالیت حضوری مدارس نداریم ؛ البته برخی مدارس مشکل سیستم خنک کننده داشتند که تأمین می‌شود و دانش‌آموزان از حضور در مدارس خوشحال هستند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز