سرپرست مرکز اورژانس تهران طبری درباره فرسودگی ناوگان اورژانس تهران گفت: نمایندگان مجلس باید به کمک وزارت بهداشت بیایند.

به گزارش مرور نیوز، یحیی صالح طبری سرپرست مرکز اورژانس تهران طبری درباره فرسودگی ناوگان اورژانس تهران گفت: ناوگان فرسوده است و دوستان در مجلس باید در این خصوص به اورژانس تهران کمک کنند.

وی که در یک برنامه تلویزیونی سخن می‌گفت، ادامه داد: نمایندگان مجلس باید به کمک وزارت بهداشت بیایند.

صالح طبری اظهار کرد:‌ نمایندگان بیایند یک روز کنار اورژانس بنشینند و همراه با ما با آمبولانس ها تردد کنند تا ببینند که چه می گذرد.

سرپرست مرکز اورژانس تهران با تاکید بر اینکه مردم شایسته بهترین‌ها هستند، گفت:‌ باید قدر مردم را بدانیم و باید بهترین خدمات را به آن ها ارائه کنیم.

وی با اشاره به ضرب و شتم تکنسین‌های اورژانس حین عملیات گفت:‌ طی برخی از موارد عملیات بر حسب اتفاقاتی که مثلا ممکن است دیر زنگ زدن خانواده باشد یا اینکه فرد بیمار در خواب دچار مشکل شده باشد و نزدیکان او دیر متوجه مشکلش شده باشند یا بنا به هر دلیلی که موجب دیر رسیدن آمبولانس شده باشد و...، در این شرایط افرادی که درخواست آمبولانس دادند قادر نیستند هیجانات روحی خود را کنترل کنند. باور کنید که موردی وجود داشته که با شوکر به تکنسین های اورژانس حمله کردند و حتی با چاقو، قمه و..

سرپرست اورژانس با بیان اینکه باید تکنسین اورژانس را خانواده خود بدانیم، با طرح سوالی اظهار کرد: خود ما راضی هستیم که با خانواده ما اینگونه برخورد کنند؟

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز