معاون بهره برداری از سیستم‌های حمل ونقل و محدوده‌های ترافیکی امروز خبر داد مهلت ثبت نام طرح ترافیک اصحاب رسانه تا ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ تمدید شده است.

به گزارش مرور نیوز، عمار سعیدیان‌فر معاون بهره برداری از سیستم های حمل و نقل و محدوده های ترافیکی سازمان حمل و نقل ترافیک صبح امروز ضمن اشاره به تمدید مهلت ثبت‌نام طرح ترافیک و کارت بلیت خبرنگاران توضیح داد: با توجه به درخواست مکرر خبرنگاران مبنی بر تمدید زمانی ثبت‌نام اصحاب رسانه، خبرنگاران تا پایان ۱۰ اردیبهشت فرصت دارند نسبت به ثبت نام و بارگذاری مدارک خبرنگاری خود در سامانه تهران من اقدام کنند.

معاون بهره برداری از سیستم‌های حمل ونقل و محدوده‌های ترافیکی گفت: تاکنون حدود ۴۰۰۰ نفر از اصحاب رسانه برای دریافت طرح ترافیک و کارت بلیت، در سامانه تهران من ثبت‌نام کرده‌اند.

وی در ادامه سخنان خود تأکید کرد: خبرنگاران متقاضی کارت بلیت استفاده از حمل و نقل عمومی نیز دقت داشته باشند که باید در سامانه تهران من در مهلت تعیین شده (۱۰ اردیبهشت) ثبت نام کنند.

بنا براعلام سایت شهر، به گفته سعیدیان‌فر، ۱۰ اردیبهشت ماه، آخرین مهلت ثبت نام خبرنگاران بوده و به هیچ‌وجه تمدید نخواهد شد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز