فرمانده پلیس راه آهن کشور از مرگ قاچاقچی زن در قطار کرمان ـ مشهد خبر داد و گفت: در کالبد شکافی صورت گرفته بیش از یک کیلوگرم تریاک در 34 بسته آب بندی شده از داخل معده زن متوفی خارج و ضمن مشخص شدن علت مرگ این قاچاقچی سابقه دار، مواد مکشوفه تحویل مراجع ذی صلاح شد.

به گزارش مرور نیوز، سردار حشمت اله ملکی فرمانده پلیس راه آهن کشور از کشف تریاک در کالبد شکافی از جسد قاچاقچی فوت شده در قطار کرمان_ مشهد خبر داد و گفت: با اعلام مرکز کنترل ترافیک ایستگاه راه آهن مشهد مبنی بر فوت یک مسافر زن در قطار کرمان به مشهد، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارکنان انتظامی و آگاهی پلیس راه آهن خراسان قرار گرفت.

وی افزود: پس از ورود قطار به ایستگاه راه آهن مشهد بلافاصله مأموران این پلیس با همراهی کارکنان اورژانس در کوپه مسافر فوت شده با هویت معلوم حاضر و پس از بررسی های اولیه، کارشناسان اورژانس علت فوت را ایست قلبی اعلام می کنند.

سردار ملکی با بیان اینکه کارآگاهان پلیس راه آهن با مشاهده وضعیت غیرعادی جسد، به چگونگی و علت فوت مسافر زن مشکوک می شوند، ادامه داد: با بررسی سوابق فرد مورد نظر مشخص شد وی از جمله مسافران کثیرالسفری است که تنهایی سفر می کند و دارای سابقه حمل مواد مخدر است.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: با توجه به وضعیت ظاهری، مشاهدات میدانی و اظهارات هم کوپه ای اش مبنی بر وضعیت نامساعد جسمی و روحی فرد متوفی تا نزدیکی مقصد، شک ماموران پلیس راه آهن در خصوص علت فوت و احتمال بلع و باز شدن مواد مخدر داخل معده تشدید می شود لذا با هماهنگی لازم جسد به مرکز پزشکی قانونی استان خراسان رضوی برای بررسی بیشتر منتقل می شود.

فرمانده پلیس راه آهن پلیس پیشگیری انتظامی کشور گفت: در کالبد شکافی صورت گرفته بیش از یک کیلوگرم تریاک در 34 بسته آب بندی شده از داخل معده زن متوفی خارج و ضمن مشخص شدن علت مرگ این قاچاقچی سابقه دار، مواد مکشوفه تحویل مراجع ذی صلاح شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز