رئیس پلیس راهور پایتخت تمهیدات ترافیکی پلیس راهور برای برپایی نماز عید سعید فطر در دانشگاه تهران را تشریح کرد.

به گزارش مرور نیوز، امروز صبح سردار محمد حسین حمیدی رییس پلیس راهور تهران بزرگ ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر گفت: برابر پیش بینی‌های صورت گرفته تیم های پلیس راهور تهران بزرگ به محض اعلام ستاد استهلال رویت ماه شوال و اعلام عید سعید فطر، از شب قبل از برگزاری نماز عید سعید فطر و صبح آن در معابر و محدوده‌های پیرامونی حضور داشته و تمهیدات ویژه ترافیکی را به منظور روانسازی و سهولت در تردد نمازگزاران که بطور متمرکز در دانشگاه تهران و همچنین در مساجد ، تکایا، حسینه ها و... برگزار خواهد شد به مرحله اجرا خواهند گذاشت.

سردار حمیدی به تشریح محدودیت ها و ممنوعیت های عید سعید فطر پرداخت ومحدودیت های تردد را به شرح ذیل اعلام کرد:

خیابان پورسینا از تقاطع قدس به سمت غرب. بلوار کشاورز از تقاطع 16 آذر به جنوب. خیابان بزرگمهر از تقاطع وصال به سمت جنوب.خیابان بزرگمهر از تقاطع وصال به سمت غرب.خیابان بزرگمهر از تقاطع فلسطین به سمت غرب.خیابان نادری از تقاطع طالقانی به جنوب. خیابان وصال از تقاطع طالقانی به سمت جنوب. خیابان سرپرست از تقاطع طالقانی به جنوب. خیابان نادری از تقاطع بلوار کشاورز به جنوب.خیابان طوس از تقاطع بلوار کشاورز بمنظور جلوگیری از حرکت خلاف جهت وسایل نقلیه.خیابان طالقانی از میدان فلسطین به سمت غرب.خیابان قدس از تقاطع انقلاب به سمت شمال. خیابان فلسطین از تقاطع انقلاب به جنوب. خیابان نظری از تقاطع ابوریحان به سمت غرب.خیابان نظری از تقاطع دانشگاه به سمت شمال. خیابان نظری از تقاطع فخر رازی به سمت شمال. خیابان نظری از تقاطع فلسطین به سمت غرب. خیابان نظری از تقاطع 12 فروردین به شمال بمنظور جلوگیری از حرکت خلاف جهت وسایل نقلیه.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ محدودیت های توقف در عید سعید فطر را هم به شرح ذیل اعلام کرد:

طول خیابان 16آذر از تقاطع بلوار کشاورز تا خیابان انقلاب. طول خیابان قدس از تقاطع بلوار کشاورز تا خیابان انقلاب. خیابان وصال از تقاطع طالقانی تا خیابان انقلاب (ضلع غربی و شرقی).خیابان طالقانی حدفاصل تقاطع وصال تا تقاطع قدس.خیابان های بزرگمهر، آذین، شفیعی، بهنام، فردانش و شاهد حدفاصل تقاطع وصال تا تقاطع قدس. خیابان های منیری جاوید، 12 فروردین، فخر رازی، دانشگاه، ابوریحان حدفاصل تقاطع نظری تا تقاطع انقلاب.

سردار حمیدی محل پارکینگ خودرو را پارکینگ دانشگاه، ضلع جنوبی بلوار کشاورز، خیابان وصال، خیابان حجاب، میدان فلسطین، خیابان طالقانی، خیابان ایتالیا، خیابان نادری و پارکینگ جلالیه و محل پارکینگ موتورسیکلت را خیابان منیری جاوید حدفاصل خیابان نظری تا ژاندارمری اعلام کرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز