وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اثرگذاری مطالبه گری جریانات دانشجویی در کارایی نظام سیاسی کشور، گفت: فرهیخته بودن در کنار فعال بودن، ویژگی بارز اعضای تشکل‌های دانشجویی است.

به گزارش مرور نیوز، حجت‌الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیداری سه ساعته با جمعی از مدیران تشکل‌های دانشجویی کشور به تشریح ظرفیت‌ها، اقدامات، چالش‌ها و راهبردهای عملیاتی حوزه‌های مرتبط با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پرداخت.

وی با اشاره به اثرگذاری مطالبه گری جریانات دانشجویی در کارایی نظام سیاسی کشور، گفت: فرهیخته بودن در کنار فعال بودن، ویژگی بارز اعضای تشکل‌های دانشجویی است.

عبدالملکی با بیان اینکه مدیران باید ارتباط مستمر خود را با بدنه دانشگاه حفظ کنند، اظهار داشت: این مهم تأکید ویژه رهبر معظم انقلاب است و ما نیز در دولت به آن باور داریم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکل‌های دانشجویی را به همراهی با برنامه‌های اصلاحی و تحول آفرین وزارت مردم دعوت کرد و گفت: در حوزه‌های وسیع زیرمجموعه وزارتخانه بستر حضور، اثرگذاری و نقش‌آفرینی دانشجویان نخبه و مستعد را فراهم می‌کنیم.

عبدالملکی با تأکید بر اینکه چالش‌های کشور در محیط دانشگاهی قابل طرح و نظرخواهی است، گفت: دانشجو می‌تواند با روحیه و شور جوانی خود به خوبی به تحول و توسعه کشور کمک کند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به ۴ راهبرد کلان وزارت مردم، افزود: جمعیت گسترده‌ای در کشور با حوزه‌های کاری ما مرتبط‌اند و به واقع از مؤثرترین مجموعه‌های اقتصادی و اجتماعی حاکمیت محسوب می‌شود.

وی معاونین وزارتخانه را مأمور کرد در کارگروه‌های ویژه دانشجویان کشور حاضر شده و پاسخگوی مطالبات جوانان باشند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز