رئیس کمیته خدمات شهری شورای شهر تهران صبح امروز از کمیته نامگذاری معابر خواست که با قید فوریت نام یکی از معابر یا میادین به « نادر طالب زاده » نامگذاری کند.

به گزارش مرور نیوز، پیرهادی رئیس کمیته خدمات شهری شورای شهر تهران صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود با اشاره به سالروز تاسیس هلال احمر گفت: سازمان هلال احمر در زمینه آموزش پیشگیری و امدادرسانی به مردم در زمان وقوع حوادث نقش مهمی ایفا می‌کند و این در حالیست که سازمان های تابعه شهرداری همچون مدیریت بحران، آموزش شهروندی  وغیره می تواند به هلال احمر در توسعه آموزش شهروندی کمک کنند.

وی افزود: هلال احمر در بحث انبارهای مختلف در تهران که در زمان وقوع حادثه لازم و ضروری است مشکلاتی دارد و از زاکانی میخواهیم  توجه ویژه ای به حل این مشکل داشته باشد.

پیرهادی همچنین از کمیته نامگذاری معابر خواست که با قید فوریت نام یکی از معابر یا میادین به « نادر طالب زاده » نامگذاری کند.

وی همچنین با اشاره به روز ۱۸ اردیبهشت روز تالاسمی و بیماران خاص گفت: حدود ۱۳۰ هزار بیمار این چنینی در کشور وجود دارد و از اداره کل سلامت می‌خواهیم که توجه ویژه‌ای به این عزیزان داشته باشد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز