مدیرکل امور شاهد و ایثارگران به تشریح زمان پیش ثبت‌نام مدارس شاهد در پایه‌های ورودی اول، هفتم و دهم و ثبت‌نام میان‌پایه‌ها پرداخت و گفت: خانواده‌ها می‌توانند با ورود به درگاه اینترنتی به نشانی https://pada.medu.ir/#/home نسبت به پیش ثبت‌نام فرزندان خود اقدام کنند.

به گزارش مرور نیوز، محمدرضا رزاقی مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش در خصوص ثبت‌نام مدارس شاهد، گفت: پیرو جلسه ستاد مرکزی شاهد وزارت آموزش و پرورش، بازه زمانی ثبت‌نام پایه‌های ورودی اول ابتدایی، هفتم و دهم مشخص شد.

وی در خصوص زمان پیش‌ثبت‌نام افزود: پیش‌ثبت‌نام مدارس شاهد به صورت الکترونیکی در سراسر کشور به ترتیب پایه اول ابتدایی از یازدهم تا 28 خرداد، پایه هفتم (دوره اول متوسطه) از 21 خرداد ماه لغایت دهم تیر ماه و‌ پایه دهم (دوره دوم متوسطه) از اول تا 20 تیر انجام خواهد شد.

رزاقی ادامه داد: خانواده‌ها می‌توانند با ورود به درگاه اینترنتی به نشانی https://pada.medu.ir/#/home نسبت به پیش ثبت‌نام فرزندان خود در پایه‌های اول ابتدایی، پایه هفتم و دهم، اقدام کنند.

وی تصریح کرد: پس از اتمام مهلت مقرر، دانش‌آموزانی که امتیاز لازم را کسب کرده‌ باشند با اطلاع رسانی که از طریق مدرسه صورت خواهد گرفت برای ارائه مدارک و تکمیل مراحل ثبت‌نام به مدرسه مراجعه خواهند کرد.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش با تأکید بر اینکه ثبت‌نام در مدارس شاهد فقط از طریق درگاه اینترنتی اعلام شده انجام می‌شود، گفت: متاسفانه عده ای فرصت طلب در فضای مجازی از طریق سایت‌های متفرقه نسبت به ثبت‌نام دانش آموزان اقدام می‌کنند که از نظر این اداره کل وجاهت قانونی ندارد.

وی اظهار کرد: زمان پیش‌ثبت‌نام دانش‌آموزان میان پایه مدارس شاهد به صورت حضوری از اول تا دهم مرداد در مدارس انجام خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز