دادستان کل کشور در پی شناسایی و دستگیری سریع سارقان صندوق امانات بانک ملی نوشت: اقدام سریع و قاطع عوامل محترم نیروی انتظامی، در شناسایی و دستگیری سارقان صندوق امانات بانک ملی شعبه دانشگاه بالاخص متهمان متواری به خارج از کشور، ستودنی و موجب اعتماد بیش از پیش مردم به ایشان و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌گردد.

به گزارش مرور نیوز، در پی شناسایی و دستگیری سریع سارقان صندوق امانات بانک ملی شعبه دانشگاه، دادستان کل کشور در نامه ای خطاب به سردار حسین اشتری این اقدام را ستودنی و موجب دلگرمی مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد.

متن نامه حجت الاسلام منتظری به این شرح است:

سردار سرتیپ پاسدار جناب آقای حسین اشتری

فرماندهی محترم انتظامی کشور

با سلام و تحیت؛

شوکت، عظمت و قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران ناشی از مجاهدت‌های سترگ دلاور مردان بزرگی است که تحت رهبری‌های حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا خالصانه از امنیت و آرامش نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم، حراست و حفاظت می‌نمایند و این امر جز با اتکا به خداوند متعال و فداکاری نیروهای عزیز اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی محقق نمی‌شود.

تلاش‌های شما و همکاران خدومتان در تعقیب مجرمین و تبهکاران و برقراری نظم و امنیت، موجب اعتماد و دلگرمی و مصونیت مردم از تعرض به جان، مال و ناموسشان می‌باشد.

اقدام سریع و قاطع عوامل محترم نیروی انتظامی، در شناسایی و دستگیری سارقان صندوق امانات بانک ملی شعبه دانشگاه بالاخص متهمان متواری به خارج از کشور، ستودنی و موجب اعتماد بیش از پیش مردم به ایشان و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌گردد.

بدینوسیله از تلاش‌های بی‌شائبه آن جناب و همکاران محترم خصوصاً کارآگاهان مجرب و اقدام‌کنندگان این حرکت ارزشمند تقدیر و تشکر نموده، از خداوند منان توفیق روزافزون برای همگان مسئلت می‌نمایم.

محمدجعفر منتظری

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز