رییس شورای شهر تهران در خصوص خروج قطار از ریل در مسیر مشهد- یزد و درگذشت 22 نفر از هموطنان، تصریح کرد: امیدواریم سیستم راه آهن و تمام سیستم هایی که باید ایمنی را رعایت کنند، این موضوع را مورد توجه قرار دهند که یک خطا می تواند در جان انسان ها اثرگذار باشد؛ مهمتر از همه این است که از خطاهای بعدی جلوگیری شود چراکه این کنترل کردن بسیار مورد اهمیت است.

به گزارش مرور نیوز، مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران در جلسه امروز شورای شهر تهران  به اجتماعات مردمی به مناسبت ولادت امام رضا(ع)  اشاره کرده و گفت: مردم به شایستگی از این جریان استقبال کردند و عمق علاقه خود را به اعتقادات، اهل بیت و امام رضا(ع) نشان دادند.

وی با یادآوری اینکه فردا ۲۳ خرداد سالروز صدور فرمان امام خمینی(ره) برای ستاد انقلاب فرهنگی بوده است، ابراز امیدواری کرد: فعالیت این ستاد تقویت شود.

چمران با تأکید بر اینکه انقلاب ما انقلاب فرهنگی است، یادآور شد: انتظار داریم این ستاد فعال و پویا باشد و راهکارهای خوبی در خصوص مسائل فرهنگی کشور ارائه دهد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه دفاتر خدمات الکترونیکی تا دیروز نتوانستند بودند خدمات دهی مطلوب را آغاز کنند، گفت: باید بررسی کنیم که ببینیم خدمات در این دفاتر به حالت عادی بازگشته است یا باید مسیر خود را طی کند؛ در سازمان فاوا بارها به ما اطمینان دادند که تمام اطلاعات مردم حفظ شده و مردم می توانند به سوابق خود دسترسی داشته باشند.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه مشکل اصلی در دفاتر خدمات الکترونیکی است، تأکید کرد: حمله بسیار سخت، بزرگ و خطرناک بوده است؛ کاربران سامانه های شهرداری نیز جمعیت وسیعی هستند که نزدیک به ۶۰ هزار نفر می رسند.

وی با اشاره به عنوان 22 خردادماه مبنی بر روز جهانی مبارزه با کار کودکان، خاطرنشان کرد: امیدواریم شاهد کارهای سخیف و سبک و بیگاری در کودکان نباشیم و در کل جهان از این پدیده دور شویم.

چمران در خصوص خروج قطار از ریل در مسیر مشهد- یزد و درگذشت 22 نفر از هموطنان، تصریح کرد: امیدواریم سیستم راه آهن و تمام سیستم هایی که باید ایمنی را رعایت کنند، این موضوع را مورد توجه قرار دهند که یک خطا می تواند در جان انسان ها اثرگذار باشد؛ مهمتر از همه این است که از خطاهای بعدی جلوگیری شود چراکه این کنترل کردن بسیار مورد اهمیت است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز