مرتضی بختیاری از تعامل مثبت کمیته امداد با آموزش و پرورش خبر داد و گفت: در مجموع در سال ۹۹ در شروع طرح مدارس همدل ۷۲۳۱ دانش‌آموز تحت حمایت در مدارس همدل تحصیل می‌کردند که این تعداد با رشد ۱۰۴ درصدی در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ به حدود ۱۴ هزار و ۸۰۰ دانش‌آموز رسیده است.

به گزارش مرور نیوز، مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد در این مراسم با تقدیر از تعامل مثبت کمیته امداد با آموزش و پرورش برای حمایت از دانش‌آموزان نیازمند، افزود: در سال تحصیلی ۹۹ تعداد ۴۳۴۶ دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد در مدارس هیأت امنایی مشغول به تحصیل بودند که با توسعه مدارس همدل، این رقم در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ به ۸۱۷۱ نفر رسید.

وی با بیان اینکه در سال ۹۹ تعداد دانش‌آموزان تحت حمایت در مدارس غیرانتفاعی ۲۶۶۲ نفر بود، ادامه داد: این تعداد در حال حاضر به ۵۵۵۴ نفر رسیده است.

بختیاری خاطرنشان کرد: در مجموع در سال ۹۹ در شروع طرح مدارس همدل ۷۲۳۱ دانش‌آموز تحت حمایت در مدارس همدل تحصیل می‌کردند که این تعداد با رشد ۱۰۴ درصدی در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ به حدود ۱۴ هزار و ۸۰۰ دانش‌آموز رسیده است.

وی با اظهار امیدواری برای رفع چالش‌ها و توسعه مدارس همدل در سراسر کشور، اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم طرح‌هایی را اجرا کنیم تا شرایط تحصیل بهتری را برای دانش‌آموزان فراهم کنیم.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز