معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی درخصوص وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، سرهنگ عین‌الله جهانی معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور گفت: برابر آخرین گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس در سراسر کشور  در حال حاضر ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور چالوس مسیر پرحجم و در محدوده تونل کندوان نیمه سنگین گزارش شده است. وضعیت در مسیر جنوب به شمال محور هراز نیز مشابه چالوس بوده و ترافیک در محدوده بایجان این محور نیمه سنگین است.

وی با بیان اینکه در مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه در محدوده گیلاوند نیز ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است، گفت:‌ در محدوده‌های چیتگر، مهرویلا، امامزاده طاهر و گلدشت در آزادراه تهران – کرج ترافیک پرحجم و در مقاطعی نیمه سنگین گزارش شده است. وضعیتی مشابه در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس نیز وجود دارد.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور نیز گفت:‌ برابر گزارش‌ها هیچ پدیده جوی خاصی در جاده‌ها گزارش نشده است. اما با توجه به گرمای هوا، لازم است رانندگان حتما قبل از سفر از ایمنی خودروی خود اطمینان حاصل کنند. همچنین در طول سفر نیز با دقت و تمرکز بیشتری رانندگی کنند و حتما خواب و استراحت کافی داشته باشند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز