رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور را تشریح کرد.

به گزارش مرور نیوز، سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با تشریح آخرین وضعیت محورهای شمالی کشور گفت: تردد روان در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت به صورت رفت و برگشت برقرار است و مشکلی برای جابجایی وجود ندارد. همچنین محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

 وی درباره آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها اظهار کرد: ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه تهران - کرج – قزوین در محدوده‌های بوستان چیتگر و تالارالمهدی گزارش شده و علاوه بر آن ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس مشاهده می‌شود.

شیرانی ادامه داد: محور شهریار – تهران در محدوده شهرقدس ترافیک نیمه‌سنگینی تجربه می‌کند.

وی درباره محورهای دارای محدودیت تردد با تغییر مسیر گفت: محور بندرخمیر - بندرلنگه در محدوده روستای کنخ تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از لاین روبرو به صورت دوطرفه انجام می‌شود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با اشاره به محورهای دارای مسدودیت شریانی، اضافه کرد: محور ریگان – ایرانشهر تنها محوری است که به عنوان محور مسدود شریانی گزارش شده است.

 شیرانی افزود:  همچنین محورهای هشتگرد – طالقان و لاسم – ارجمند محورهای دارای انسداد فصلی کشور هستند.

وی در پایان با اعلام شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ از رانندگان و مسافران خواست برای اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی در هر ساعت از شبانه‌روز با این شماره تماس بگیرند و پیش از آغاز سفرهای بین شهری برای مدیریت زمان و برنامه‌ریزی بهتر از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌ها اطلاع پیدا کنند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز