رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی به تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور پرداخت و گفت: تردد در همه محورهای مواصلاتی کشور به صورت روان در حال انجام است.

به گزارش مرور نیوز، سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی به تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور پرداخت و گفت: براساس آخرین گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی از سراسر کشور در حال حاضر  تردد در تمامی محورهای مواصلاتی کشور روان بوده و هیچ مشکل و گره ترافیکی خاصی گزارش نشده است.

وی با اشاره به وضعیت جوی جاده‌ها نیز گفت:‌ وضعیت جوی جاده‌ها نیز بدون بروز پدیده‌ای خاص گزارش شده است. اما رانندگان با توجه به گرمای هوا باید دقت داشته باشند که با دقت و تمرکز بیشتری رانندگی کرده و حداقل به ازای هر دو ساعت رانندگی به مدت 15 دقیقه در حاشیه امن مسیر توقف کرده و سپس به رانندگی ادامه دهند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی درباره محورهای مسدود نیز گفت:‌ محور ریگان - ایرانشهر تنها محور مواصلاتی اصلی در کشور است که تا اطلاع‌ ثانوی مسدود است. محورهای هشتگرد - طالقان و لاسم - ارجمند هم دو محور دارای انسداد فصلی هستند.

شیرانی با اشاره به خلوتی جاده‌ها به رانندگان توصیه کرد که حتما با سرعت مجاز تردد کرده و از رانندگی با سرعت بیش از حد مجاز و همچنین سبقت غیرمجاز، تردد از شانه خاکی، تجاوز به چپ و حرکت خلاف جهت جدا پرهیز کنند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی با اعلام شماره تلفن 120 از رانندگان و مسافران خواست برای اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی و همچنین مدیریت زمان و برنامه‌ریزی بهتر برای سفر با این شماره تماس بگیرند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز