یکی از ماموران یگان تکاوری ۱۰۶ پلیس استان سیستان و بلوچستان به دلیل برخورد خودروی شوتی به شهادت رسید.

به گزارش مرور نیوز، سرهنگ علی رحیمی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: به منظور تأمین امنیت، کاهش جرایم، حفظ آرامش مراسم‌های مذهبی پیش رو و جلوگیری از هر گونه فعالیت عناصر گروهک‌های معاند در مرکز استان، طرح کنترل مبادی ورودی شهر زاهدان در دستور کار تکاوران پلیس استان قرار گرفته است.

این مقام انتظامی افزود: در همین رابطه ساعت ۲۳ شب گذشته تیمی از مأموران جان بر کف یگان تکاوری ۱۰۶ پلیس استان، با رعایت تمامی موارد ایمنی و امنیتی در حال کنترل تردد خودروهای عبوری در ورودی شهر زاهدان از سمت خاش بودند که راننده یک دستگاه سواری پژو پارس بدون توجه به علائم هشداری پلیس با سرعتی جنون آمیز به ایست و بازرسی مأموران برخورد می‌کند.

معاون اجتماعی انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: خودروی مهاجم پس از برخورد با موانع به شدت با یکی از مأموران حاضر در محل، استواریکم مهدی کامور آستانه برخورد می‌کند که متأسفانه به دلیل شدت برخورد، این مأمور جان بر کف پلیس استان در دم جان خود را از دست داده و آسمانی می‌شود.

سرهنگ رحیمی با تبریک و تسلیت آسمانی شدن این مأمور جان برکف پلیس استان، خاطر نشان کرد: با اقدام به موقع دیگر مأموران انتظامی حاضر در محل بلافاصله خودروی مهاجم متوقف و راننده ۱۹ ساله آن دستگیر شده است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز