وزیر بهداشت گفت: پیش بینی‌ها و تمهیدات لازم برای پیشگیری از گرمازدگی از جمله استفاده از تونل سرما صورت گرفته و وزارت بهداشت آمادگی دارد تا به هلال احمر که مسئولیت ارائه خدمات درمانی در خارج از کشور را به عهده دارد، کمک کند.

به گزارش مرور نیوز، بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت اظهار داشت: اولین و مهم‌ترین توصیه ما به زائران برای پیشگیری از گرمازدگی، حرکت و راهپیمایی در ساعات شب است و این که ترجیحاً در ساعات گرم روز، استراحت لازم را داشته باشند.

وی با اشاره به استقرار پایگاه‌های اورژانس در مسیر زائران اربعین حسینی، یادآور شد: پیش بینی‌ها و تمهیدات لازم برای پیشگیری از گرمازدگی از جمله استفاده از تونل سرما صورت گرفته و وزارت بهداشت آمادگی دارد تا به هلال احمر که مسئولیت ارائه خدمات درمانی در خارج از کشور را به عهده دارد، کمک کند.

وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: در سفر چندی به پیش به عراق و دیدار اخیر با استاندار کربلا، هماهنگی‌های لازم برای تأمین امکانات بهداشتی و درمانی مورد نیاز زائران اربعین حسینی (ع) انجام شد و دانشگاه علوم پزشکی و استانداری کرمانشاه نیز با حداکثر توان در خدمت زائران اربعین حسینی هستند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز