رحیمی گفت: برخی از مجرمان، سارقان و ... گستاخ شده‌اند، لازم است که با قاطعیت با آن‌ها برخورد شود.

 

به گزارش مرور نیوز، سردار حسین رحیمی، در مراسم تشییع پیکر شهید امیر کیوان‌لو گفت: انقلاب شهدای فراوانی را تقدیم کرده است و اولین شهدایی که برای این انقلاب و آرمان برای انقلاب تقدیم شد، شهیدانی بود که متعلق به این نیروی عظیم لشگری کشور بود و امروز آخرین شهیدی که تقدیم شد، امیر کیوان‌لو است.

وی ادامه داد: حدود ساعت ۵ صبح روز گذشته بود که تیم‌های مختلف گشت در حوزه استحفاظی خود حاضر بودند که متوجه حضور سارقان حرفه‌ای و تعرض به زن جوانی در یک خانه شدند که در این میان تیم شهید کیوان‌لو به خانه مورد نظر مراجعه کردند.

رحیمی با بیان اینکه مأموران پلیس در گام نخست یکی از سارقان را دستگیر کردند، گفت: در ادامه شهید کیوانلو به خانه زن جوان مراجعه می‌کند که توسط یک سارق هدف ضربه چاقو از ناحیه قفسه سینه قرار می‌گیرد.

رئیس پلیس تهران بزرگ تصریح کرد: امیر کیوان‌لو به دلیل اینکه می‌توانست از کمر به پایین به قاتلی که به ناموس مردم تعرض کرده شلیک کند، اما این کار را نکرد و همین موضوع پهلوانی وی را نشان می‌دهد.

وی با بیان اینکه امیر کیوان‌لو فردی فداکار و پهلوان بود، گفت: این شهید بزرگوار نیز برای برقراری امنیت و دفاع از ناموس مردم جانش را فدا کرد.

رحیمی ادامه داد: قهرمان‌ترین مأمور نیروی انتظامی برای آرامش و امنیت مردم و دفاع از نوامیس مردم تقدیم شد؛ قاتل باید به مجازات سختی توسط مسئولانی که تصمیم گیرنده هستند، برسد.

رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: در مراسم تشییع این شهید بزرگوار و پهلوان به تبهکاران بخصوص سارقانی که نوامیس مردم را هدف تعرض قرار می‌دهند، هشدار می‌دهیم که با قاطعیت جلوی آن‌ها ایستاده‌ایم و با قاطعیت این مسیر ادامه دارد.

رحیمی بر ضرورت برخورد قاطع با مجرمان تاکید کرد و گفت:‌متاسفانه شاهد آن هستیم که امروز برخی از مجرمان، سارقان و اراذل و اوباش و ... گستاخ، وحشی و پررو شده‌اند، لازم است که با قاطعیت با آن‌ها برخورد شود و این مطالبه جدی پلیس است. ما نیز به عنوان پلیس با قاطعیت با این افراد برخورد خواهیم کرد و مجرمان بدانند که پلیس در مقابل اقدامات مجرمانه آنان ایستاده است.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز