مرکز مدیریت راه‌های مازندران اعلام کرد: جاده کندوان روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ از مرزن آباد به کرج یکطرفه خواهد بود.

به گزارش مرور نیوز ؛ مرکز مدیریت راه‌های مازندران اعلام کرد: محدودیت‌های ترافیکی از امروز تا یکشنبه ۲۷ شهریور در جاده‌های مازندران اعمال می‌شود.

تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ امروز تا ساعت ۶ روز یکشنبه از محور‌های کرج - چالوس، هراز و سوادکوه و بالعکس ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه از مرزن آباد به کرج ممنوع و از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز از میدان امیرکبیر کرج و آزادراه تهران - شمال به مرزن آباد یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز‌های جمعه، شنبه و یکشنبه از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به مرزن آباد ممنوع و از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به کرج و تهران یکطرفه می‌شود

بر اساس این گزارش در محور هراز نیز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روز‌های جمعه و شنبه از رودهن به آمل ممنوع و از ساعت ۱۶ تا ۲۲ همان روز از آب اسک به رودهن در محدوده مشاء به صورت مقطعی یکطرفه خواهد بود

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه و از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های پنجشنبه، جمعه و شنبه از محور هراز ممنوع است.

اجرای این محدودیت هامنوط به افزایش حجم تردد در محور‌ها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی، اجرای محدودیت‌ها لغو خواهد شد.

هم اکنون ترافیک در محور کرج - چالوس حدفاصل دوراهی شهرستانک تا نسا، گچسر تا سه راهی دیزین و کندوان تا سیاه بیشه سنگین است.

همچنین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده‌های مشا، سه راهی لاسم، حدفاصل آب اسک تا گزنک و محدوده‌های بایجان سه راهی چلاو و مسیر شمال به جنوب محدوده تونل شماره یک ترافیک سنگین گزارش شده است.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه محور چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز