رئیس کمیته امداد با اشاره به توزیع بیش از ۱۷ هزار سری جهیزیه به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد گفت: بنیاد مستضعفان، خیرین و مددکاران سهم بزرگی در این کار مهم دارند و از همه آنها قدردانی می‌شود.

به گزارش مرور نیوز، سید مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی در آئین توزیع ۱۷ هزار سری جهیزیه به مددجویان کمیته امداد که با مشارکت بنیاد مستضعفان و با حضور سیدپرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان، آیت الله کازرونی رئیس هیئت امنای کمیته امداد و حجت الاسلام ابوترابی امام جمعه موقت تهران در ساختمان کمیته امداد استان تهران صبح امروز برگزار شد، گفت: در آستانه ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) قرار داریم. این مراسم را در آستانه این دو مناسبت بزرگ شکر گزار هستیم.

وی با اشاره به توزیع بیش از ۱۷ هزار سری جهیزیه به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد گفت: بنیاد مستضعفان، خیرین و مددکاران سهم بزرگی در این کار مهم دارند و از همه آنها قدردانی می‌شود.

وی با اشاره به تلاش‌های دشمنان انقلاب اسلامی در پی سالهای گذشته گفت: آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب در این سال‌ها تلاش‌های بسیاری را انجام دادند تا به نظام و انقلاب ضربه بزنند اما در این مسیر هیچگاه موفق نبوده‌اند.

بختیاری تصریح کرد: سال ۱۳۶۰ را باید سال بسیار سخت انقلاب اسلامی عنوان کرد به طوری که در آن مقطع ۱۶ هزار شهید تقدیم نظام مقدس اسلامی شد و در آن مقطع جنگ تحمیلی، توطئه بنی صدر و توطئه کردستان را داشتیم که البته مردم مردم کردستان وفاداری خود را به انقلاب و نظام ثابت کردند ولی در کل سال ۱۳۶۰ سال بسیار تلخ و سختی برای انقلاب بود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی با اشاره به توزیع ۱۷ هزار و ۴۳۳ سری جهیزیه به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد خاطرنشان کرد: اجناس تهیه شده کاملاً تولید داخل بوده و به لحاظ کیفیت نیز شرایط خوبی را دارند. ضمن اینکه هیئت امنای کمیته امداد نیز تاکید ویژه ای بر استفاده از اقلام داخلی و با کیفیت داشته‌اند که در همین ارتباط به هر زوج ۵ قلم کالا با ارزش ریالی ۲۳ میلیون تومان توزیع خواهد شد.

وی در خصوص نوع اقلام توزیع شده به زوجین تحت پوشش کمیته امداد گفت: تلویزیون، یخچال، گاز، ماشین لباسشویی و جاروبرقی ۵ قلم کالایی است که در اختیار زوجین قرار می‌گیرند.

بختیاری ضمن قدردانی از بنیاد مستضعفان، گروههای جهادی، بسیج سازندگی و خیرین افزود: تلاش شده است که در قالب هم افزایی در استان‌های مختلف کارهای مهم و بزرگی رقم بخورد و ان شاءالله تا پایان سال و در مرحله بعدی مجدداً جهیزیه‌ای در اختیار زوجین تحت پوشش امداد قرار خواهد گرفت و اعلام خواهیم کرد زوج جوان تحت پوشش بهزیستی برای دریافت جهیزیه پشت نوبت کمیته امداد نخواهیم داشت.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز