پلیس تهران از دستگیری اغتشاشگری خبر داد که با وعده دریافت ۳۰ میلیارد تومان اقدام به تهیه کوکتل مولوتوف و مواد سمی کرده بود.

به گزارش مرور نیوز، اغتشاشگری که با وعده دریافت ۳۰ میلیارد تومان با تهیه کوکتل مولوتف و مواد سمی به دنبال برهم زدن امنیت و آرامش مردم بود در تهران بزرگ دستگیر شد.

در گزارش پلیس تهران آمده است: این فرد که در اعترافات خود اعلام داشته تحت تاثیر رسانه‌های معاند و بیگانه قرار گرفته است در توضیح اقدامات خود، بیان داشت که به وی وعده ۳۰ میلیارد تومانی داده و وی هم در کمال ساده لوحی باور کرده بود.

وی که با خود تعدادی بطری حاوی مواد سمی و کوکتل مولوتف و… به همراه داشت در بخشی از اعترافات خود با اشاره به الهام گرفتن از اینستاگرام، تلگرام، سایت‌ها و رسانه‌های بیگانه، بیان داشت: وعده و وعیدهای داده شده در فضای مجازی از جمله دادن گرین کارت و… را باور کردم که متاسفانه آخرش متوجه شدم همه آنها دروغ و فریب بوده است.

این فرد با ابراز پشیمانی از اقدامات خود در اغتشاشات اخیر گفت: در این قضیه من و امثال بنده بازنده واقعی بودیم چرا که هم شرمنده هموطنان‌مان شدیم و هم بازیچه دست دشمنان قرار گرفتیم.

این فرد با تاکید بر اینکه دشمنان ما را طعمه قرار دادند تا به مطامع خود برسند، گفت: دشمنان ما در حقیقت شرف ندارند چرا که حتی با امثال بنده که مزدور آنها بودیم هم صادق نبودند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز