رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران گفت: از ابتدای صبح بار ترافیکی خاصی در معابر شهر تهران مشاهده نشده است.

به گزارش مرور نیوز، سرهنگ علی اصغر شریفی رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ اظهار کرد: امروز پنج شنبه از ابتدای صبح بار ترافیکیخاصی در معابر شهر تهران مشاهده نگردید و رفت و آمد خودروها به سهولت انجام و ترافیک روانی را شاهد بودیم  .

سرهنگ شریفی بیان کرد : در  مابقی  معابر خلوت ،  ممکن است با دیدن خلوتی معابر شهر تهران برخی رانندگان فکر سرعت و سبقترا در این معابر به ذهن خطور دهند و از خلوتی سطح شهر جهت زودتر رسیدن استفاده کنند و یا قصد انجام  حرکات نمایشی و لاییکشی را داشته باشند.

وى افزود: به این دسته از رانندگان توصیه مى شود فریب خلوتی معابر را نخورند چرا که همیشه حادثه در کمین است و سرعت هایبالا  همیشه خطر ساز و خطر آفرین می باشند پس با رعایت قانون ، همواره با سرعت مقرره در سطح معابر خلوت صبجگاهی شهرتهران تردد نمایید .

رییس مرکز اطلاع رسانى پلیس راهور تهران گفت: تیم های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی تقاطع ها و معابر  و میادین شهر تهرانبمنظور کنترل  سرعت ها  و سبقت ها حضور دارند  چرا که برخی  رانندگان  با دیدن خلوتی معابر برخی رانندگان ممکن است سرعت خودروی خود را بالا برده و باعث حادثه  و تصادفات دلخراش شوند.

سرهنگ شریفى تصریح کرد: در  این شرایط  رانندگان می بایست با سرعت مطمئنه و حتی  کمتر  از  آن تردد نموده و آن همان سرعتی  است که اگر  حادثه ای  مقابل راننده روی  داد و اگر خودرو و مانعی  مقابل آنها آمد راننده بتواند خودروی  خودرا به موقع متوقف  واز  برخورد پرهیز  نماید .