رئیس پلیس راه مازندران گفت: از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۶ شهریور ماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۹ شهریور ماه در محورهای مواصلاتی مازندران محدودیت های ترافیکی اجرا می شود.

به گزارش مرور نیوز،  سرهنگ علیرضا قدمی ،  رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت های ترافیکی از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۶ شهریور ماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۹ شهریور ماه در محورهای مواصلاتی استان اجرا می شود.

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۹ شهریور ماه از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است .

سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت یک بعد از ظهر روز جمعه ۸ شهریور ماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۹ شهریور ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۵ عصر روز جمعه تا ۲ بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.

وی با اشاره به ممنوع بودن تردد کلیه تریلر ها از محور هراز، گفت: تردد کلیه کامیون ها وکامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ظهر تا ساعت ۲۴ چهارشنبه ۶ شهریور ماه و همچنین از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روزهای پنج شنبه و جمعه ۷ و ۸ شهریورماه از این محور ممنوع است .

قدمی،همچنین خاطر نشان کرد: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۴ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۸ شهریورماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۶ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ همان روز از آب اسک به رودهن در محدوده مشاع یک طرفه می باشد .

رئیس پلیس راه استان مازندران، در خاتمه از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز