مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ ها گفت: ترافیک سنگین در محور هراز مسیر رفت و برگشت در مقاطع نارنجستان و سه راهی چلاو ‌ گزارش شده است.

به گزارش مرور نیوز، ایمان محرابی‌نیا، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها درخصوص آخرین وضعیت ترافیکی جاده ها گفت: بر اساس اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در آزادراه کرج-قزوین مقاطع کردان و هشتگرد، آزادراه قزوین-کرج مقاطع هشتگرد و پایانه کلانتری و  آزادراه تهران-ساوه محدوده نسیم شهر مشاهده می‌شود.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بروز ترافیک سنگین در جاده کندوان مسیر جنوب به شمال در مقاطع گرماب، نساء، تونل کندوان، پل زنگوله و هزارچم و بارش باران در برخی مقاطع این محور، گفت: هم‌اکنون‌ ترافیک سنگین در مسیر شمال به جنوب این جاده حدفاصل مزرن آباد تا پل دزبن در ‌مقاطع ولی‌آباد، پل زنگوله، سه راهی دیزین و گچسر مشاهده می‌شود.

وی با اشاره به مشاهده ترافیک سنگین در محور هراز مسیر رفت و برگشت در مقاطع نارنجستان و سه راهی چلاو ‌گفت: در حال حاضر ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین-رشت در مقاطع رودبار و عوارضی مشاهده می‌شود و در محور‌ بارش باران وجود دارد.

محرابی‌نیا اضافه کرد: در حال حاضر در محورهای استان‌های گیلان، مازندران و اردبیل‌ بارش باران مشاهده می‌شود. 

وی با اشاره به اینکه 2171 دستگاه تردد شمار، تردد خودرو در جاده‌ها را رصد می‌کند، گفت: در شبانه‌روز گذشته کل تردد ثبت شده در جاده‌های کشور نسبت به مدت مشابه روز قبل، ‌2.8 درصد افزایش دارد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد به ترتیب در آزادراه کرج - تهران‌، آزادراه تهران - کرج و آزادراه قزوین - کرج ثبت شد.

محرابی‌نیا با نام بردن از‌ محورهای مسدود به علت شرایط ناایمن و مداخلات جوی بیان کرد: محور رامیان- اولنگ - شاهرود‌، محور فرعی شمشک - دیزین، محور قدیم خرم آباد-پل دختر، محور اهرم-فراشبند‌، محور شهداد - اندوهجرد‌ و محور شهداد - نهبندان به دلیل مداخلات جوی مسدود است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز