فرمانده ناجا گفت: ما باید از کادر درمانی خوبی که داریم محافظت کنیم و مشکلات را حل کنیم و نباید با بی توجهی باعث شویم تا نیروهایمان از ما جدا شوند.

به گزارش مرور نیوز،  سردار حسین اشتری ،  فرمانده ناجا صبح یکشنبه 10 شهریور در نشستی با پزشکان بیمارستان امام سجاد (ع) گفت: زندگی امام حسین (ع) ابعاد مختلفی دارد و ما باید رهرو راه ائمه اطهار باشیم، هم در عمل و هم در گفتار، یکی از توصیه‌هایی که امام حسین(ع) داشتند این بود که گره گشایی کنید و کار مردم را راه بیندازید.

وی افزود: ما اگر بتوانیم با این روحیه و انگیزه کار کنیم قطعا برکت های زیادی را در زندگی می بینیم.

فرمانده ناجا تصریح کرد: باید بتوانیم با کمترین هزینه بهترین بهره وری را داشته باشیم و اقدامات عمرانی را افزایش دهیم. به عنوان مثال ۷۰ تخت با یک دهم اعتبار عرف آن به بیمارستان امام سجاد اضافه شد و باید همیشه بتوانیم این گونه جهادی رفتار کنیم.

وی ادامه داد: مجموعه بهداد ناجا باید بتواند خدمات خودش را برای تمام کارکنان، یکسان و با سرعت و با کیفیت ارائه دهد و راه های رسیدن به این هدف را هم باید بتوان پیدا کرد.

سردار اشتری گفت: امروز در ۸۷۵۵ کیلومتر مرزی که داریم مرزبانانمان مستقر هستند و در برخی از جاهای صعب العبور امکان تردد نیست و به همین منظور باید آنقدر ظرفیت داشته باشیم که در همان جا مشکل را رفع کرد و بعد مجروح را به مراکز درمانی انتقال داد.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: باید جهش چشمگیری در خدمت رسانی درمانی داشته باشیم و لزوما این جهش با اضافه کردن بیمارستان حاصل نمی شود و باید به دنبال راهکارهای جدید باشیم.

وی گفت: باید اعتماد و امید در دل کارکنان و خانواده هایشان برای گرفتن خدمات درمانی باشد یعنی فردی که به بیمارستان های ناجا مراجعه می کند نگرانی از بابت خدمات درمانی نداشته باشد. بیمارستان های نیروی انتظامی باید سرآمد باشد و به مرحله ای برسیم که بهترین پزشکان و تجهیزات را داشته باشیم‌.

سردار اشتری تاکید کرد: باید یک برنامه جامع توسعه برای مجموعه بهداشت و درمان نیروی انتظامی داشته باشیم و یک کارگروهی با حضور کارشناسان تشکیل شود و برای این برنامه چاره جویی کنیم.

وی ادامه داد: توجه به رویکرد عملی و پژوهشی در سطح درمان و انعکاس آن به جامعه پزشکی باید در اولویت کار مجموعه بهداد ناجا قرار بگیرد.

فرمانده ناجا تاکید کرد: باید کارهای بزرگی که توسط بهداد ناجا انجام می شود رسانه ای شود تا توان درمانی این مجموعه به همگان نشان داده شود.

وی ادامه داد: ما باید از کادر درمانی خوبی که داریم محافظت کنیم و مشکلات را حل کنیم و نباید با بی توجهی باعث شویم تا نیروهایمان از ما جدا شوند.

فرمانده ناجا بیان کرد: پزشکانی که در مجموعه بهداد ناجا هستند بهترین سرمایه های نیروی انتظامی هستند و باید خواسته های آنها حتی المقدور برآورده شود.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: رعایت مسائل شرعی در مجموعه های درمانی ناجا هیچ منافاتی با کار تخصصی ندارد.

وی گفت: اولویت ما کارکنان ناجا و خانواده هایشان هستند اما درهای بیمارستان ناجا به روی تمامی افراد جامعه باز است و وظیفه پرسنل است که حوائج آن را برآورده کنند و نباید بین این فرد و پرسنل ناجت برای گرفتن خدمات درمانی تفاوتی قایل شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز